samozałączająca się klima

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o tym co znajduje się wewnątrz Astry 5
Mario67
Nowicjusz
Posiadane auto: Opel Astra V Sports Tourer
Silnik: 1.4 Turbo 150 KM
Rocznik auta: 2017
Miasto: Gliwice
Województwo: śląskie

Re: samozałączająca się klima

Postautor: Mario67 » 07 lis 2018, 15:38

DawidK pisze:
marekt pisze:W sumie Astra to fajne auto, ale to sterowanie klimą i nawiewami jest najgorsze ze wszystkich aut jakie miałem. I potwierdza się to, że nie ma to jak zwykła manualna klima.

Ja mam zupełnie przeciwne odczucia. Astra to chyba pierwszy samochód, w którym tryb auto działa tak że nie mam zastrzeżeń. Po włączeniu można zapomnieć o całym panelu klimatyzacji.

Dokładnie tak . Świadomie kupiłem samochód w którym nie muszę sterować klimą .

Awatar użytkownika
Slavek
VIP
Posiadane auto: Opel Astra V DynamiT
Silnik: 1.6T 200 KM
Rocznik auta: 2017
Miasto: Centrum sedna
Województwo: mazowieckie
Has thanked: 9 times
Been thanked: 67 times

Postautor: Slavek » 07 lis 2018, 22:53

Lepiej zimno niż miałbym nic nie widzieć przez przednią i boczną szyby :)
Smeđa Ergela

damianwwy
Nowicjusz
Posiadane auto: Opel Astra V Hatchback Dynamic
Silnik: 1.4 Turbo 125 KM
Rocznik auta: 2018
Miasto: Wyszków
Województwo: Mazowieckie

Postautor: damianwwy » 14 paź 2020, 17:23

Temat widzę już dawno ucichł ale ja niedawno tez z tym walczyłem. U mnie również klima załącza sie sama nawet mimo wyłączenia funkcji w menu o odparowywaniu szyb a jak juz pochmurno na dworzu to chodzi prawie cały czas mimo włączonej samej dmuchawy i ustawieniu na nogi bądź twarz i dmucha chłodem co mnie bardzo denerwuje. Przy przeglądzie w aso zgłosiłem to żeby sprawdzili dlaczego nie ma możliwości wyłączenia tej funkcji ale Panowie mnie zbyli mowiąc ze wszystko działa prawidłowo. Za jakiś czas umówiłem się do innego aso jako ze zgłoszeniem usterki w ramach gwarancji, Pan Elektromechanik przyszedł do mnie do poczekalni i poprosił abym dokładnie wytłumaczył mu sytuację która występuje i poszedł działac.po około godzinie przyszedł ponownie i powiedział ze jest to pewien błąd w oprogramowaniu na który on w chwili obecnej nie jest w stanie nic poradzić ponieważ mam wgraną najnowszą wersję i muszę się z tym męczyc dopóki nie wyjdzie nowa być może poprawiona względem tej przypadłości, pozatym stwierdził że prześledził wszystkie parametry pracy silnika itp i samochód jest w stanie jak z salonu i żeby nie zwracać na to uwagi i delektowac się jazdą świetnym samochodem

adax
Weteran
Posiadane auto: astra K
Silnik: 1.4 125
Rocznik auta: 2016
Miasto: gdańsk
Województwo: Pomorskie
Has thanked: 88 times
Been thanked: 30 times

Postautor: adax » 24 paź 2020, 22:38

Tez myslalem,ze awaria wylacznika klimatyzacji se zepsula,ale w serwisie powiedzieli,ze moze sie sama zalaczac.Mam pytanie,czy jak klime zalaczacie to wiatrak od razu chodzi na drugim biegu?