Sprzedam mojego Asterix-a K 1.6 CDTI pełny pakiet OPC / Stan techniczny i wizualny idealny

W tym miejscu możemy poinformować o rzeczach które chcemy kupić lub sprzedać, oddać lub zamienić lub jeśli chcecie pomóc komuś w rozwiązaniu jakiegoś problemu.
gnabas
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 28 paź 2021, 12:33
Posiadane auto: Astra V
Silnik: 1.6 CDTI
Rocznik auta: 2016
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Been thanked: 1 time

Sprzedam mojego Asterix-a K 1.6 CDTI pełny pakiet OPC / Stan techniczny i wizualny idealny

Postautor: gnabas » 12 cze 2023, 19:10

Witam Szanowne Koleżanki i Kolegów,

przyszedł czas na rozstanie z moim Asterix-em. Trochę czynników się na to złożyło, bo pojawi się w rodzinie auto służbowe, no i ja dostałem fajną propozycję poza granicami Polandii :)

Zawsze w zwyczaju mam dbać o moje auta i tak zapraszam do obejrzenia zdjęć w ogłoszeniu:

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/o ... sPreview=1

Nie będę tutaj używał górnolotnych stwierdzeń, że igiełka, cukiereczek etc. :) Natomiast szczerze opowiem o aucie, co było jeszcze wymienione i podeprę to wszystko dowodami zakupu.

OC + przegląd ważne do 04.11.2023

Asterix zawsze się świetnie sprawdzał, ze swojej strony doposażyłem autko w pełny oryginalny pakiet OPC. Dzięki temu na prawdę czasami ktoś się oglądnie i zapyta co to za Astra ;)

Zapraszam na jazdę próbną, możemy też zmierzyć auto z każdej strony i pojechać na dowolną stację diagnostyczną. Możesz wziąć kolegę, szwagra lub mechanika nie ma problemu :) Tylko proszę nie zaczynajmy rozmowy od dlaczego tak drogo i ile urwiemy.

Zobacz auto, przejedź się nim, pooglądaj każdy zakamarek, zobacz jak auto jest zadbane i wtedy rozmawiajmy. Jeśli polecisz kogoś i jesteś na forum a ta osoba to potwierdzi, porozmawiamy jeszcze o drobnym dodatkowym rabacie :)

W razie dodatkowych pytań zadzwoń: 605 145 195 Piotrek

Zapraszam, pozdrawiam i do usłyszenia :)

Awatar użytkownika
admin
Admin
Posty: 3534
Rejestracja: 23 sty 2016, 15:41
Posiadane auto: Astra V ST i RAV4
Silnik: 1.4 Turbo 150 KM (B14XFT MT6)
Rocznik auta: 2017
Miasto: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Has thanked: 52 times
Been thanked: 110 times

Re: Sprzedam mojego Asterix-a K 1.6 CDTI pełny pakiet OPC / Stan techniczny i wizualny idealny

Postautor: admin » 12 cze 2023, 20:53

No ładna, i nawet ramki ma :)

gnabas
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 28 paź 2021, 12:33
Posiadane auto: Astra V
Silnik: 1.6 CDTI
Rocznik auta: 2016
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Been thanked: 1 time

Re: Sprzedam mojego Asterix-a K 1.6 CDTI pełny pakiet OPC / Stan techniczny i wizualny idealny

Postautor: gnabas » 12 cze 2023, 22:46

No Panie klasyk użyłby tylko krótkiego podsumowania "nie ma lipy" ;)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości