Czas oczekiwania

Tutaj omawiamy przymiarki i zakupy nowej Astry 5
mmm
Klubowicz
Posty: 403
Rejestracja: 26 kwie 2016, 12:11
Posiadane auto:
Silnik:
Rocznik auta: 0
Miasto:
Województwo:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: mmm » 07 paź 2016, 20:35

Lepiej poczekać na te 2017 zawsze wprowadzone nowe aktualizacje , poprawki. Jeszcze okaże się, że wcisną ci bez android auto 2016.
@Segor "A na portalu i tak możesz podać 2017 i opisie dodać, że auto z końcówki 2016" jak mirek handalrz

Awatar użytkownika
Segor
VIP
Posty: 7870
Rejestracja: 22 cze 2016, 23:12
Posiadane auto: Astra 5 ST Elite
Silnik: 1.4 Turbo 150 KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Sosnowiec
Województwo: Śląskie
Has thanked: 449 times
Been thanked: 463 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: Segor » 07 paź 2016, 20:50

mmm pisze: jak mirek handalrz
Raczej jak człowiek myślący, który pamięta, że 31 grudnia od 1 stycznia różni się o 1 dzień, a nie jak filtr na portalu o jeden rok...
Obrazek

Awatar użytkownika
daro
Moderator
Posty: 3932
Rejestracja: 02 lip 2016, 17:23
Posiadane auto: KIA SPORTAGE V 1.6T-GDI 180KM MHEV 7DCT
Silnik: ---
Rocznik auta: 0
Miasto: Kętrzyn
Województwo: Warmińsko - Mazurskie
Has thanked: 213 times
Been thanked: 179 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: daro » 07 paź 2016, 21:01

Chyba nie o to chodzi a tym bardziej na forum, żeby mieć jak najnowsze autko w opisie profilu ;-) RP17 zapewne będzie nieco droższy od obecnych konfiguracji a choćby z tytułu ogromnego popytu na Astrę a jak już doskonale wiemy...im dłużej auto jest na rynku, tym więcej podzespołów wejdzie w odpłatne wyposażenie. Z racji tego ile już czekam na auto a odbiorę w 2017 to nie zależy mi na nowszym roczniku. Po prostu niech do mnie trafi :-) a uśmiech z twarzy nie zniknie

frog
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 07 paź 2016, 23:30
Posiadane auto: Opel Astra V Sports Tourer Mam nadzieję
Silnik: 1.4
Rocznik auta: 2016
Miasto: Wawa
Województwo: Mazowieckie

Re: Czas oczekiwania

Postautor: frog » 07 paź 2016, 23:46

Od kliku dniu planuje się zarejestrować i coś zaproponować.
Fajnie byłoby gdzieś wydzielić wątek tylko dla informacji:
- data zamówienia
- data odbioru na umowie
- miasto
- aktualna informacja od dealera (status, przewidywana data dostawy itp.)
- jaka wersja samochodu
- jakie światła

Ps. Myślę, że ułatwiłoby to oczekującym na swoje autko. To jest tylko propozycja, którą można przedyskutować, ale w natłoku zwiększających się informacji na forum, byłaby to przydatna informacja, gdzieś wydzielona czy przyklejona.

red
Wyjadacz
Posty: 102
Rejestracja: 04 wrz 2016, 18:04
Posiadane auto: Astra HB
Silnik: benzynka 1.6T
Rocznik auta: 2016
Miasto: Podstolyca
Województwo: mazowieckie
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: red » 08 paź 2016, 08:33

Samochód zamówiony 30 sierpnia, pierwotna data odbioru 30 listopada.
Wczoraj info od z salonu, że samochód już wyprodukowany, w przyszłym tygodniu będzie u daelera a pomiędzy 17-23 października możemy się umawiać na odbiór :D
Nie wiem jak to wpłynęło na na tempo produkcji ale specyfikacja jest następująca:
1.6 200 km HB Elite bez ledów z kilkoma dodatkami
kolor: granite grey

Awatar użytkownika
Sly
Weteran
Posty: 902
Rejestracja: 21 kwie 2016, 21:30
Posiadane auto: Astra K ST Dynamic
Silnik: 1,4 125M
Rocznik auta: 2016
Miasto: EZG
Województwo: łódzkie
Has thanked: 8 times
Been thanked: 21 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: Sly » 08 paź 2016, 08:37

@frog zapewne byłaby to cenna informacja, ale tylko wtedy gdyby te informacje były stałe, a z dostawami taki burdel, że nigdy nic się nie potwierdza ;) Opel chyba sam chyba nie wie w jakiej kolejności oddaje auta do odbioru :D

Aczkolwiek, gdyby każdy pisał według schematu byłoby fajnie ;)

rafcioo
Wyjadacz
Posty: 124
Rejestracja: 09 sie 2016, 16:30
Posiadane auto: ASTRA V
Silnik: 1.4 125 KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Opolskie
Województwo: opolskie

Re: Czas oczekiwania

Postautor: rafcioo » 08 paź 2016, 08:57

Mój już jest u Dealera.
Jeszcze tylko muszą dotrzeć dokumenty i można się delektować "czekoladą"
Mam nadzieję że te dokumenty nie idą piechotą i dotrą w kilka dni.

Lefriz
Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: 07 paź 2016, 16:36
Posiadane auto: Astra ST 150 koników
Silnik: 1.4
Rocznik auta: 2016
Miasto: Tu i Tam
Województwo: Małopolska

Re: Czas oczekiwania

Postautor: Lefriz » 08 paź 2016, 16:18

Witam,
byłem dzisiaj u dilera i sprawa wygląda tak:
- od producenta przyszła informacja, że dla klientów indywidualnych produkcja ze stycznia 2017 wpada na grudzień 2016 i samochód będzie do odbioru w styczniu 2017,
- w systemie komputerowym dilera alokacja produkcji na grudzień jest już zamknięta, natomiast styczeń oznaczony jest jako średnio dostępny,
- w informacji mojej astry jest termin dostarczenia 10.01.2017 natomiast termin produkcji to 4 tydzień 2017 roku, tak to nie pomyłka, samochód chyba przyjdzie mi w częściach i samemu będę go składać ;)
- produkcja to Anglia lub Niemcy (co 3 ST produkowany jest w Niemczech) w moim przypadku nie ma jeszcze przypisanego miejsca produkcji, jeśli Wyspy to jeszcze trzeba doliczyć miesiąc transportu,
- co do ceny to rok modelowy 2017 jest sprzedawany według cennika produkcji 2016 i co będzie od stycznia to diler nie wie, bo nie dostali jeszcze wytycznych, o ile zmienią się ceny i rabaty i upusty to diler nie wie,
- jaka będzie cena mojej astry w roku odbioru 2017 nikt nie wie, będzie wyceniana ponownie, to po cholerę mi przedwstępna umowa kupna???
- czy się załapię na rok 2016 czy 2017 diler nie wie,
- "A co diler wie???, usłyszałem witamy w OPLU",
- diler wie tylko tyle, że w każdym momencie mogę zrezygnować z samochodu i zwrócą mi zaliczkę - bardzo dziwna polityka firmy, zapewne plan sprzedażowy na ten rok jest zrealizowany i im nie zależy - tak myślę,
- a tak a propos to ma być mój pierwszy Opel, wiec jak na początku jest pod górę to dobrze będzie się jeździło, tylko pytanie czym ;)
Spełniając propozycje froga:
- data zamówienia 15.09. br.,
- data odbioru w umowie 01.2017,
- KRK,
- aktualna informacja: BURDEL w systemie,
- wersja Dynamic 1.4 T+kilka dodatków,
- światła halogenowe, bez led
To tyle, miłego weekendu ;)

Awatar użytkownika
Maztezz
Wyjadacz
Posty: 101
Rejestracja: 13 wrz 2016, 15:48
Posiadane auto: Astra V ST 1.4 T 150km Elite
Silnik: 1.4 T 150km
Rocznik auta: 2017
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Czas oczekiwania

Postautor: Maztezz » 08 paź 2016, 17:00

:?: :?: Dilerzy ogólnie mało co wiedza. Moj twierdził że wersja ST to tylko Anglia. Ja zamawiałem 02.09 br. 1.4T 150KM Elite+Luxy i na umowie mam termin pod koniec lutego 2017 Wawa. Do tej pory jak podpytuje dilera to twierdzi, że jest za wcześnie by cokolwiek powiedzieć na temat kolejki do produkcji.

mpawel5
Nowicjusz
Posty: 52
Rejestracja: 29 sie 2016, 18:51
Posiadane auto: Citroen C4
Silnik: 1.6 hdi
Rocznik auta: 2006
Miasto: Olsztyn
Województwo: Warminsko-mazurskie
Been thanked: 1 time

Re: Czas oczekiwania

Postautor: mpawel5 » 08 paź 2016, 19:23

Zamawiany 16 sierpnia. Wczoraj odebralem. HB 1.6T 200KM. Cud miod malina. Warto bylo czekac. Swiatla zwykle. Pakiety: zimowy kierowcy. Dynamic.

Awatar użytkownika
pgrad
VIP
Posty: 2347
Rejestracja: 30 maja 2016, 23:17
Posiadane auto: Astra K ST
Silnik: B14XFT (1.4T s/s 150KM) 6T35
Rocznik auta: 2016
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Has thanked: 64 times
Been thanked: 139 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: pgrad » 08 paź 2016, 20:04

Lefriz pisze:Witam,
byłem dzisiaj u dilera i sprawa wygląda tak:
...
- produkcja to Anglia lub Niemcy (co 3 ST produkowany jest w Niemczech) w moim przypadku nie ma jeszcze przypisanego miejsca produkcji, jeśli Wyspy to jeszcze trzeba doliczyć miesiąc transportu,
...


Jeśli masz potwierdzoną informację o produkcji ST w Niemczech to pochwal się lub wskaż taką oficjalną informację
Wg mojego dilera GM, po zagłosowaniu przez entuzjastów brexitu za wyjściem z UE, rozważa przeniesienie produkcji ST do innej fabryki z wysp, lecz nie zrobi się to w przeciągu jednej chwili - na to potrzeba czasu, pieniędzy i całej organizacji logistyki, prasa branżowa i finansowa o takim przeniesieniu milczy.

Na tę chwilę oficjalne dwie fabryki produkujące AK to Gliwice (HB) i Ellesmere Port (ST).

Powyższe mogą potwierdzić pracownicy związani z GM w Polsce, jeśli zechcą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Maztezz
Wyjadacz
Posty: 101
Rejestracja: 13 wrz 2016, 15:48
Posiadane auto: Astra V ST 1.4 T 150km Elite
Silnik: 1.4 T 150km
Rocznik auta: 2017
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Czas oczekiwania

Postautor: Maztezz » 08 paź 2016, 20:07

;)
mpawel5 pisze:Zamawiany 16 sierpnia. Wczoraj odebralem. HB 1.6T 200KM. Cud miod malina. Warto bylo czekac. Swiatla zwykle. Pakiety: zimowy kierowcy. Dynamic.


To może wrzuciłby kolega kilka fotek tego cuda

Lefriz
Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: 07 paź 2016, 16:36
Posiadane auto: Astra ST 150 koników
Silnik: 1.4
Rocznik auta: 2016
Miasto: Tu i Tam
Województwo: Małopolska

Re: Czas oczekiwania

Postautor: Lefriz » 08 paź 2016, 21:28

pgrad pisze:Jeśli masz potwierdzoną informację o produkcji ST w Niemczech to pochwal się lub wskaż taką oficjalną informację
Na tę chwilę oficjalne dwie fabryki produkujące AK to Gliwice (HB) i Ellesmere Port (ST).

Tak dzisiaj powiedział mi mój sprzedawca i to Wam napisałem, sam jestem zdziwiony bo myślałem, że produkcja modelu ST jest tylko na Wyspach.

mpawel5
Nowicjusz
Posty: 52
Rejestracja: 29 sie 2016, 18:51
Posiadane auto: Citroen C4
Silnik: 1.6 hdi
Rocznik auta: 2006
Miasto: Olsztyn
Województwo: Warminsko-mazurskie
Been thanked: 1 time

Re: Czas oczekiwania

Postautor: mpawel5 » 08 paź 2016, 21:36

Maztezz pisze:;)
mpawel5 pisze:Zamawiany 16 sierpnia. Wczoraj odebralem. HB 1.6T 200KM. Cud miod malina. Warto bylo czekac. Swiatla zwykle. Pakiety: zimowy kierowcy. Dynamic.


To może wrzuciłby kolega kilka fotek tego cuda

Sie wrzuci tylko pogoda jakas znosniejsza musi byc. Caly czas leje.

frog
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 07 paź 2016, 23:30
Posiadane auto: Opel Astra V Sports Tourer Mam nadzieję
Silnik: 1.4
Rocznik auta: 2016
Miasto: Wawa
Województwo: Mazowieckie

Re: Czas oczekiwania

Postautor: frog » 10 paź 2016, 01:04

Sly pisze:@frog zapewne byłaby to cenna informacja, ale tylko wtedy gdyby te informacje były stałe, a z dostawami taki burdel, że nigdy nic się nie potwierdza ;) Opel chyba sam chyba nie wie w jakiej kolejności oddaje auta do odbioru :D

Aczkolwiek, gdyby każdy pisał według schematu byłoby fajnie ;)



Właśnie, ze względu na burdel fajnie byłoby śledzić co się dzieje aktualnie. Oczywiście trzeba byłoby aktualizować te informację do odbioru.
Ja zamówiłem pod koniec czerwca a ciągle mam zero informacji, dlatego jeśli Ktoś w podobnym terminie zamawiał i ma jakieś info to byłaby to cenna informacja. Do tego musiałby być oddzielny wątek tylko do informacji, bez możliwości dyskusji ze względu na czytelność.

ememel
Weteran
Posty: 1085
Rejestracja: 08 lip 2016, 23:30
Posiadane auto: Opel Astra V Sports Tourer
Silnik: 1.4 125KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Łódź
Województwo: łódzkie
Has thanked: 49 times
Been thanked: 16 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: ememel » 10 paź 2016, 07:59

frog pisze:
Sly pisze:@frog zapewne byłaby to cenna informacja, ale tylko wtedy gdyby te informacje były stałe, a z dostawami taki burdel, że nigdy nic się nie potwierdza ;) Opel chyba sam chyba nie wie w jakiej kolejności oddaje auta do odbioru :D

Aczkolwiek, gdyby każdy pisał według schematu byłoby fajnie ;)



Właśnie, ze względu na burdel fajnie byłoby śledzić co się dzieje aktualnie. Oczywiście trzeba byłoby aktualizować te informację do odbioru.
Ja zamówiłem pod koniec czerwca a ciągle mam zero informacji, dlatego jeśli Ktoś w podobnym terminie zamawiał i ma jakieś info to byłaby to cenna informacja. Do tego musiałby być oddzielny wątek tylko do informacji, bez możliwości dyskusji ze względu na czytelność.


Zamawiałem ST w połowie czerwca, ostatnia zmiana zamówienia koniec sierpnia i info nie od dila tylko z samej centrali - odbiór 12-18 grudnia.
Pozdrawiam
__________________________
Mirek

Awatar użytkownika
Segor
VIP
Posty: 7870
Rejestracja: 22 cze 2016, 23:12
Posiadane auto: Astra 5 ST Elite
Silnik: 1.4 Turbo 150 KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Sosnowiec
Województwo: Śląskie
Has thanked: 449 times
Been thanked: 463 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: Segor » 10 paź 2016, 08:55

frog pisze:Ja zamówiłem pod koniec czerwca a ciągle mam zero informacji, dlatego jeśli Ktoś w podobnym terminie zamawiał i ma jakieś info to byłaby to cenna informacja.

ememel pisze:Zamawiałem ST w połowie czerwca, ostatnia zmiana zamówienia koniec sierpnia i info nie od dila tylko z samej centrali - odbiór 12-18 grudnia.

No to Frog najwyższy czas przycisnąć dealera, niech Ci podać konkretne daty i najlepiej jakieś potwierdzenie z systemu, albo pisz do centrali. Okaże się jeszcze, że Twoja sztuka pójdzie do klienta "priorytetowego", a Ty będziesz czekał 9 miesięcy na auto :P
Ja zamawiałem w połowie lipca (bez matryc). Auto miało być na 11 grudnia, potem była obsuwa na nowy rok, ale udało mi się zadziałać (a raczej koledze) i auto jest już wyprodukowane. Odbiorę pewnie za 3 tygodnie. Gdyby nie kolega, to pewnie bym odbierał w styczniu...
Obrazek

Awatar użytkownika
pgrad
VIP
Posty: 2347
Rejestracja: 30 maja 2016, 23:17
Posiadane auto: Astra K ST
Silnik: B14XFT (1.4T s/s 150KM) 6T35
Rocznik auta: 2016
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Has thanked: 64 times
Been thanked: 139 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: pgrad » 10 paź 2016, 10:04

Segor pisze:
frog pisze:Ja zamówiłem pod koniec czerwca a ciągle mam zero informacji, dlatego jeśli Ktoś w podobnym terminie zamawiał i ma jakieś info to byłaby to cenna informacja.

ememel pisze:Zamawiałem ST w połowie czerwca, ostatnia zmiana zamówienia koniec sierpnia i info nie od dila tylko z samej centrali - odbiór 12-18 grudnia.

No to Frog najwyższy czas przycisnąć dealera, niech Ci podać konkretne daty i najlepiej jakieś potwierdzenie z systemu, albo pisz do centrali. Okaże się jeszcze, że Twoja sztuka pójdzie do klienta "priorytetowego", a Ty będziesz czekał 9 miesięcy na auto :P
Ja zamawiałem w połowie lipca (bez matryc). Auto miało być na 11 grudnia, potem była obsuwa na nowy rok, ale udało mi się zadziałać (a raczej koledze) i auto jest już wyprodukowane. Odbiorę pewnie za 3 tygodnie. Gdyby nie kolega, to pewnie bym odbierał w styczniu...


Podzielam opinię przedmówcy, choć z tym okresem oczekiwania co ciąża to, to raczej przesada - w umowach jest jak mnie pamięć nie myli wskazany okres 6 m-cy dla ST.
Ciśnij dilera o informacje, lecz nie na tzn. gębę lecz na piśmie z potwierdzeniem wyciągu z bazy produkcyjnej (masz tam satus, terminy złożenia zamówienia w fabryce i przybliżone terminy dostawy). Mój termin też pływał, w kierunku skrócenia, następnie wydłużenia i ponownego skrócenia - choć i tak planowo jest to termin +2 tygodnie po terminie z umowy (zamówienie 16.05 - dostawa umowa 30.10, baza 14.11).
Za każdym razem, dilera prosiłem drogą pocztową o informacje, na które, w przypadku znaczącego przesunięcia dostawy (o 8 tygodni) interweniował w GM. W czasie moich reklamacji miałem dwa różne terminy dostawy - inne podawane przez GM i fabrykę (fabryka pokazywała termin 1 m-c później niż GM). Ogólnie, po reklamacjach termin spotkał się gdzieś w połowie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Segor
VIP
Posty: 7870
Rejestracja: 22 cze 2016, 23:12
Posiadane auto: Astra 5 ST Elite
Silnik: 1.4 Turbo 150 KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Sosnowiec
Województwo: Śląskie
Has thanked: 449 times
Been thanked: 463 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: Segor » 10 paź 2016, 10:33

pgrad pisze:w umowach jest jak mnie pamięć nie myli wskazany okres 6 m-cy dla ST
W mojej umowie nie było żadnego terminu. Wiedziałem, że trzeba będzie poczekać, nie pomyślałem tylko, że można czekać więcej niż 6 miesięcy...
Obrazek

Awatar użytkownika
pgrad
VIP
Posty: 2347
Rejestracja: 30 maja 2016, 23:17
Posiadane auto: Astra K ST
Silnik: B14XFT (1.4T s/s 150KM) 6T35
Rocznik auta: 2016
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Has thanked: 64 times
Been thanked: 139 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: pgrad » 10 paź 2016, 10:53

Segor pisze:
pgrad pisze:w umowach jest jak mnie pamięć nie myli wskazany okres 6 m-cy dla ST
W mojej umowie nie było żadnego terminu. Wiedziałem, że trzeba będzie poczekać, nie pomyślałem tylko, że można czekać więcej niż 6 miesięcy...


O czasie oczekiwania pisałem z głowy, możliwe iż literalnie takiego zapisu nie ma, lecz w moim przypadku termin dostawy do 30.10 znany był od czasu rozmowy o wycenie - może jest to zbieg okoliczności, iż terminy oscylowały o tych 6 m-cy.
Dodatkowo w rozmowach z dilerem, też podawał mi takie terminy jako jakiś tam ich standard (przynajmniej w odniesieniu do AK ST)
Obrazek

Misiek
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2016, 11:03
Posiadane auto: Opel Astra IV ST, Opel Astra V ST
Silnik: 1.4 140KM LPG, 1.6 200KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Gdynia
Województwo: pomorskie

Re: Czas oczekiwania

Postautor: Misiek » 10 paź 2016, 12:35

Ja zamówiłem ST z luxami 6 czerwca. Miałem termin pierwotnie na 10 października, w sierpniu jak się zacząłem dopytywać termin już był grudniowy. 10 dni temu miałem termin 13 grudnia. Jakby nie patrzeć 6 miesięcy. Pozostało 2 miesiące i mam nadzieje, że na tym pozostanie.
Obrazek

jacekplacek
Wyjadacz
Posty: 341
Rejestracja: 31 sie 2016, 10:50
Posiadane auto: Astra V ST, Enjoy
Silnik: 1.4 B, 100 KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Bytom
Województwo: Śląskie
Has thanked: 40 times
Been thanked: 12 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: jacekplacek » 10 paź 2016, 12:44

Ja akurat mam w umowie zapisany maksymalny termin dostawy, zamówienie ST było 4.09, maksymalny termin odbioru 30.12, aktualnie diler twierdzi że będzie do odbioru do 15.12. Pożyjemy, zobaczymy...
Obrazek

Awatar użytkownika
kuba
Moderator
Posty: 6664
Rejestracja: 10 cze 2016, 01:03
Posiadane auto: Astra K ST Dynamic
Silnik: 1.4 Turbo 150 KM (B14XFT MT6)
Rocznik auta: 2016
Miasto: ,,,
Województwo: ,,,
Has thanked: 574 times
Been thanked: 316 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: kuba » 10 paź 2016, 13:17

Jakoś podejrzanie krótkie te terminy na ST macie :lol:
Przepięknie jest... i tylko tlenu mniej...

Awatar użytkownika
pgrad
VIP
Posty: 2347
Rejestracja: 30 maja 2016, 23:17
Posiadane auto: Astra K ST
Silnik: B14XFT (1.4T s/s 150KM) 6T35
Rocznik auta: 2016
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Has thanked: 64 times
Been thanked: 139 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: pgrad » 10 paź 2016, 13:29

Do chwili gdy nie wejdziecie na status 33 terminy dostawy pływają
Obrazek

Awatar użytkownika
pgrad
VIP
Posty: 2347
Rejestracja: 30 maja 2016, 23:17
Posiadane auto: Astra K ST
Silnik: B14XFT (1.4T s/s 150KM) 6T35
Rocznik auta: 2016
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Has thanked: 64 times
Been thanked: 139 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: pgrad » 10 paź 2016, 13:31

@kuba już byś jeździł ;) gdybyś nie zmieniał zdania z wyposażeniem ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
kuba
Moderator
Posty: 6664
Rejestracja: 10 cze 2016, 01:03
Posiadane auto: Astra K ST Dynamic
Silnik: 1.4 Turbo 150 KM (B14XFT MT6)
Rocznik auta: 2016
Miasto: ,,,
Województwo: ,,,
Has thanked: 574 times
Been thanked: 316 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: kuba » 10 paź 2016, 13:36

@pgrad, no może nie już, ale na pewno moja AK już by płynęła z za wody ;) pierwotny termin był październik/listopad. Aczkolwiek, jak na tyle motania z mojej strony nie jest źle. Nie narzekam ;)
Przepięknie jest... i tylko tlenu mniej...

Awatar użytkownika
daro
Moderator
Posty: 3932
Rejestracja: 02 lip 2016, 17:23
Posiadane auto: KIA SPORTAGE V 1.6T-GDI 180KM MHEV 7DCT
Silnik: ---
Rocznik auta: 0
Miasto: Kętrzyn
Województwo: Warmińsko - Mazurskie
Has thanked: 213 times
Been thanked: 179 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: daro » 10 paź 2016, 14:43

Ja natomiast nie zmieniałem wyposażenia ani razu a termin i tak wydłużył się o dwa miesiące czyli do magicznej 6-tki. Moje zamówienie zyskało oczywiście status "priorytet" jakiś czas temu według informacji od dilera lecz to i tak za wiele nie zmienia. Trzeba dalej czekać :-)

Awatar użytkownika
kuba
Moderator
Posty: 6664
Rejestracja: 10 cze 2016, 01:03
Posiadane auto: Astra K ST Dynamic
Silnik: 1.4 Turbo 150 KM (B14XFT MT6)
Rocznik auta: 2016
Miasto: ,,,
Województwo: ,,,
Has thanked: 574 times
Been thanked: 316 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: kuba » 10 paź 2016, 14:54

Loteria Panowie...loteria
Przepięknie jest... i tylko tlenu mniej...

Rbsn
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 22 sie 2016, 10:24
Posiadane auto: Jakie masz auto?
Silnik: Jaki
Rocznik auta: 2016
Miasto: Wpisz miasto
Województwo: Wpisz województwo

Re: Czas oczekiwania

Postautor: Rbsn » 10 paź 2016, 15:14

U mnie samochód (astra st) zamawiany na początku lipca, w umowie termin zapisany że do 6m miał być. We wrześniu dzwoniłem do dilera pytać się o kilka rzeczy i między innymi o datę dostarczenia, bo słyszałem że anglia zawaliła terminy. Usłyszałem w odpowiedzi że mam się nie martwić, bo nasza astra ST ma być produkowana w gliwicach i na 3 grudnia ma być wyprodukowana, a do połowy będzie do odbioru. Zdziwiłem się, bo tutaj każdy pisze że kombi tylko w anglii robią, a dzisiaj dostałem wiadomość że produkcja kombi bardzo przyśpieszyła i może być dużo wcześniej i czy to nie będzie problemem, konkretnej daty nie podał ale mówił że jak auto będzie na stocku to da znać.

ememel
Weteran
Posty: 1085
Rejestracja: 08 lip 2016, 23:30
Posiadane auto: Opel Astra V Sports Tourer
Silnik: 1.4 125KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Łódź
Województwo: łódzkie
Has thanked: 49 times
Been thanked: 16 times

Re: Czas oczekiwania

Postautor: ememel » 10 paź 2016, 15:29

Bardzo ciekawe.
Pozdrawiam
__________________________
Mirek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości