Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Tutaj omawiamy przymiarki i zakupy nowej Astry 5
Awatar użytkownika
Czarny89
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2017, 11:38
Posiadane auto: Opel Astra V
Silnik: 1,4 125 KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: Czarny89 » 12 wrz 2017, 12:51

Cześć,
Jestem nowy więc na samym początku chciałbym przywitać wszystkich ! :)

W najbliższym czasie rozważam zakup Opla Astry V - marzy mi się wersja Dynamic 1.4 150 KM z automatyczną skrzynią biegów ale chyba moje finanse nie pozwolą na takie szaleństwo. Rozważam standardową wersje Enjoy 1.4 125 KM z pakietem biznes plus rozważam opcję czarnych felg - bardzo podobają mi się na konfiguratorze w połączeniu z kolorem czerwonym bądź tym ciemnym bordowym. Fajnie by było gdybym jakimkolwiek sposobem kupił dynamika - nawet bez wyposażenia dodatkowego :) mój budżet to ok 73 000 - 75 000 zł
Chciałbym zamówić taki samochód tak aby był już nowym rokiem produkcji - pewnie zapłacę sporo więcej w porównaniu do rocznika 2017 ( co o tym myślicie? jakie różnice mogą być w zakupie takiego samochodu 2017 - 2018?)
Szczerze mówiąc nie byłem jeszcze w żadnym salonie - wysyłałem jedynie zapytania internetowe dostałem kilka odpowiedzi z ofertami ale chciałbym Was doświadczonych w bojach zakupowych w salonach co moglibyście polecić? Mieszkam w Warszawie i w sumie najwygodniej było by mi kupić tu na miejscu auto tak, aby nie trzeba było kombinować z dojazdem i później z serwisowaniem. Jestem skłonny wyruszyć w podróż + - 150 KM od Warszawy aby zamówić samochód ale chciałbym poczytać rozsądne odpowiedzi ( gdzie? dlaczego? gdzie najlepsza cena ? gdzie trzeba zapłacić więcej ale zostanę dobrze potraktowany? gdzie mogę otrzymać jakieś gratisy? )

Jeśli zrobiłem coś nie tak jak trzeba to proszę o info będę modyfikował posta :) bez hejtu poproszę ! :)

Awatar użytkownika
kuba
Moderator
Posty: 6664
Rejestracja: 10 cze 2016, 01:03
Posiadane auto: Astra K ST Dynamic
Silnik: 1.4 Turbo 150 KM (B14XFT MT6)
Rocznik auta: 2016
Miasto: ,,,
Województwo: ,,,
Has thanked: 574 times
Been thanked: 316 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: kuba » 12 wrz 2017, 12:57

Z w-wskich to od razu odpuść sobie Dixi, ceny mają dobre, ale już kilka wałków od nich na forum było. Ja ze swojej strony polecam Auto Żoliborz, na Rudnickiego. Nie kupiłem tam co prawda, ale obsługa moim zdaniem najlepsza z odwiedzonych przeze mnie salonów. Cenę też idzie u nich dobrą uzyskać.
Wydaje mi się że za 75.000 spokojnie dostaniesz Dynamica w automacie z 1.4 i pewnie nawet uda się dorzucić jakieś dodatkowe opcje. Myślę o HB.
Przepięknie jest... i tylko tlenu mniej...

Diabeleq
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 26 sie 2017, 20:37
Posiadane auto: Skoda Fabia Kombi
Silnik: 1.2
Rocznik auta: 2009
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Has thanked: 1 time

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: Diabeleq » 12 wrz 2017, 13:51

O jakich problemach z salonem Dixi wspominasz?Na co uwazac?

Awatar użytkownika
pgrad
VIP
Posty: 2346
Rejestracja: 30 maja 2016, 23:17
Posiadane auto: Astra K ST
Silnik: B14XFT (1.4T s/s 150KM) 6T35
Rocznik auta: 2016
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Has thanked: 64 times
Been thanked: 139 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: pgrad » 12 wrz 2017, 13:55

Kilka salonów w W-wie masz do wyboru
@kuba polecił Ci salon Auto Żoliborz oni obstawiają z 3 lokalizacje. Ktoś inny z forum, miał tez jakieś swoje uwagi do dilera z Modlińskiej o sposób podejścia do klienta - choć to mogą być tylko nasze subiektywne odczucia.
Masz forumowego dilera, których salon jest w Alejach Jerozolimskich, a jaką przedstawi ofertę to już Twoja z nim rozmowa, a odbiór zamiast Wrocław to Warszawa.
Masz Opla na Woli na Połczyńskiej, czy nowego na Wawrze na Heliotropów, który ze względu na otwarcie się w tym półroczu może być elastycznym aby pokazać dobre statystyki
Jak to mówią kto pyta ten nie błądzi - zapytasz poszczególne firmy będziesz znał odpowiedź co mogą zaoferować
Obrazek

Awatar użytkownika
AdamWAWA
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 10 wrz 2017, 20:56
Posiadane auto: Corsa D Cosmo 2014/Astra V Elite 2018
Silnik: 1.2 86KM/1.6 Turbo 200 km AT
Rocznik auta: 2018
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: AdamWAWA » 12 wrz 2017, 13:59

Kupiłem Corse D w 2015 roku w Auto Żoliborz na Rudnickiego i chciałem kupić tam również Astre.
Po odbyciu mega krótkiej jazdy próbnej (zależało mi na jeździe automatem) dostałem ofertę, gdzie zamiast rabatu dorzucono mi dywaniki gumowe, a mowa a Astrze 1.6 Turbo AT w wersji Elite :)

Wybrałem się do Dixi Car do Raszyna i finalnie tam zamówiłem samochód.

Jeśli chodzi o Auto Żoliborz - nie byłem zadowolony przy zakupie Corsy, ale musiałem dokonać tam transakcji, bo zależało mi na fajnie wyposażonym aucie, które akurat mieli na placu. Ich podejście do klienta pozostawia sporo do życzenia również w kwestii serwisu.

Awatar użytkownika
kuba
Moderator
Posty: 6664
Rejestracja: 10 cze 2016, 01:03
Posiadane auto: Astra K ST Dynamic
Silnik: 1.4 Turbo 150 KM (B14XFT MT6)
Rocznik auta: 2016
Miasto: ,,,
Województwo: ,,,
Has thanked: 574 times
Been thanked: 316 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: kuba » 12 wrz 2017, 14:01

Diabeleq pisze:O jakich problemach z salonem Dixi wspominasz?Na co uwazac?

Próbowali wydać auto z uszkodzeniami nadwozia, innemu koledze opchnęli auto po naprawie całego boku, jako bezwypadkowe. Generalnie było kilka historii dyskwalifikujących ich moim zdaniem.
Przepięknie jest... i tylko tlenu mniej...

Awatar użytkownika
Czarny89
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2017, 11:38
Posiadane auto: Opel Astra V
Silnik: 1,4 125 KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: Czarny89 » 12 wrz 2017, 14:15

Aktualnie z oferty które otrzymałem w odpowiedzi na zapytania okazuje się, że kilka salonów na terenie warszawy daje bardzo podobne ceny ( niewielkie różnice ok 500 zł ) nie licząc dywaników które proponuje każdy jako gratis :D
Najlepszą ofertę cenową dostałem z nowego salonu Auto Point na Heliotropów - coś musi być w tym chyba, że nowy salon proponuje najlepsze ceny. Pytanie czy nowe znaczy dobre? nie będzie niespodzianek? :)

tslawek
Nowicjusz
Posty: 51
Rejestracja: 14 sie 2017, 17:03
Posiadane auto: Astra 5 ST Dynamic
Silnik: 1.4 Turbo 150KM
Rocznik auta: 2017
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolskie
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: tslawek » 12 wrz 2017, 14:26

Zagadaj do naszego forowego dealera fpwroclaw-u550.html samochód możesz odebrać w MM Cars Warszawa

Awatar użytkownika
Chorwat
Weteran
Posty: 1471
Rejestracja: 12 maja 2017, 21:26
Posiadane auto: Astra K ST
Silnik: 1.6 CDTI 136KM A/T
Rocznik auta: 2016
Miasto: Toruń
Województwo: kuj-pom
Has thanked: 5 times
Been thanked: 62 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: Chorwat » 12 wrz 2017, 14:38

Czarny89 pisze:aby nie trzeba było kombinować z dojazdem i później z serwisowaniem

Tym się nie sugeruj. Możesz śmiało serwisować w dowolnym punkcie w kraju.
Astra F 1.6 75KM :) -> Omega B FL 3.2 V6 218KM 8-) -> Astra K 1.6 136KM :D -> Insignia A 2.0 250KM 4x4 :twisted: -> Dodge Charger R/T 5.7 V8 370KM :shock: :twisted:

Awatar użytkownika
driven22
Wyjadacz
Posty: 157
Rejestracja: 07 lut 2017, 11:47
Posiadane auto: Audi A5, Astra V HB
Silnik: 1.8 TFSI, 1.4 150 KM
Rocznik auta: 2017
Miasto: Wieliszew
Województwo: mazowieckie
Been thanked: 18 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: driven22 » 14 wrz 2017, 14:44

Dixi - Raszyn pod względem ceny będzie jednym z najtańszych + rabaty na części, serwis i akcesoria itp duperele, dobry kontakt z Handlowcem droga mailową. Możesz tez wycenić auto u forumowego dilera którego oddział też jest w nowym salonie w Warszawie. Bardzo dobry kontakt i przyzwoite warunki. Jak każde nowe auto - odbieramy tylko i wyłącznie z czujnikiem lakieru -jak nie - później będziesz się bujał i nie ma znaczenia salon i marka auta. Wiem bo sam jestem po takich akcjach i bez pomiaru na pewno nie odbiorę już nigdy więcej auta z salonu. W DIXI będziesz miał mega drogą polisę - taniej o ładnych parę stówek będziesz miał u niezależnego ubezpieczyciela - czym był zdziwiony nawet odział PZU w Legionowie.
Co do rocznika auta- bierz konfiguracje do produkcji- zazwyczaj i tak jest tańsza niż wyprzedaże rocznikowe i to sporo tańsza. Wszystko kwestia Twoich negocjacji.

Awatar użytkownika
kowal78
Klubowicz
Posty: 500
Rejestracja: 23 gru 2016, 20:47
Posiadane auto: Astra K
Silnik: 1.4 AT
Rocznik auta: 2017
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: kowal78 » 14 wrz 2017, 18:35

kuba pisze:
Diabeleq pisze:O jakich problemach z salonem Dixi wspominasz?Na co uwazac?

Próbowali wydać auto z uszkodzeniami nadwozia, innemu koledze opchnęli auto po naprawie całego boku, jako bezwypadkowe. Generalnie było kilka historii dyskwalifikujących ich moim zdaniem.

Trochę tak poczułem się "wywołany do tablicy", bo ta sytuacja dotyczyła mnie(mowa o uszkodzeniach nadwozia). I zastanawiam się skąd taka informacja że dealer próbował mi wydać auto z uszkodzeniami? To po pierwsze. Po drugie rzeczywiście podczas odbioru auto okazało się uszkodzone. Ale ,co bardzo ważne, salon stanął na wysokości zadania i miałem mnóstwo opcji do wyboru w jaki sposób można rozwiązać tą sytuację. Łącznie z tym że wyjechałem od nich z salonu autem zastępczym do czasu rozwiązania sytuacji. Ja mimo wszystko kupiłbym tam samochód ponownie, właśnie z tego powodu jak zostałem potraktowany i jak salon podszedł do problemu. Dla mnie zachowali się mega profesjonalnie.
Teraz serwisuję u nich Astrę. W porównaniu z serwisem Forda z którym mam doczynienia w pracy przepaść na korzyść Dixi. Ogólnie polecam Dixi.

Awatar użytkownika
kuba
Moderator
Posty: 6664
Rejestracja: 10 cze 2016, 01:03
Posiadane auto: Astra K ST Dynamic
Silnik: 1.4 Turbo 150 KM (B14XFT MT6)
Rocznik auta: 2016
Miasto: ,,,
Województwo: ,,,
Has thanked: 574 times
Been thanked: 316 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: kuba » 14 wrz 2017, 18:56

Jeżeli uwierzyłeś w bajki, że na przeglądzie "0" czy przy myciu samochodu, tego nie zauważyli... to nie moja sprawa. Po raz kolejny gratuluje pozytywnego rozwiązania sprawy. Ale druga sytuacja opisana na forum jak to sprzedali koledze B16SHT jako "igiełka" a okazała się zdjęta z bramy... Prywatnie słyszałem jeszcze o kilku podobnych akcjach u nich. Dlatego nie mam o tym salonie dobrej opinii.
Przepięknie jest... i tylko tlenu mniej...

Awatar użytkownika
kowal78
Klubowicz
Posty: 500
Rejestracja: 23 gru 2016, 20:47
Posiadane auto: Astra K
Silnik: 1.4 AT
Rocznik auta: 2017
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: kowal78 » 14 wrz 2017, 19:40

Widzisz nie znasz sprawy ale się wypowiadasz. Jak dla mnie nie ma znaczenia w którym momencie auto zostało uszkodzone, bo co to zmienia? Ważne jest dla mnie jak sprawa została załatwiona. Takie rzeczy dzieją się u każdego dealera, bez wyjątku. Sprawy kolegi nie znam, nie dotyczyła mnie więc się nie wypowiadam.
Nie wiem gdzie kupowałeś auto ale skąd wiesz jak twój dealer by się zachował w takiej sytuacji?
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2017, 19:52 przez kowal78, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
daro
Moderator
Posty: 3932
Rejestracja: 02 lip 2016, 17:23
Posiadane auto: KIA SPORTAGE V 1.6T-GDI 180KM MHEV 7DCT
Silnik: ---
Rocznik auta: 0
Miasto: Kętrzyn
Województwo: Warmińsko - Mazurskie
Has thanked: 213 times
Been thanked: 179 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: daro » 14 wrz 2017, 19:51

Niepotrzebnie temat rozwija się w niewłaściwym kierunku. Autor prosił o wskazanie ASO godnego polecenia a nie tam gdzie nie warto jechać i szukać wrażeń ;-) ja swój kupowałem również w Warszawie i tego salonu nie polecę dlatego nie będę o nim wspominać.

zasypiam
Wyjadacz
Posty: 147
Rejestracja: 09 sty 2017, 13:56
Posiadane auto: Opel Insignia
Silnik: 1.5
Rocznik auta: 2017
Miasto: Marki, powiat wołomiński
Województwo: mazowieckie
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: zasypiam » 17 wrz 2017, 09:01

Według mnie jeżeli chodzi o salony to AutoŻoliborz to klapa. Byłem w dwóch salonach tej firmy. Zero zainteresowania klientem ani sprzedażą. Facet miał mi wysłać w czerwcu wycenę na maila i do dziś nic nie dostałem (w MMCars w Wawie to samo), w drugim salonie AutoŻoliborz zrobili mi wycenę dając jakiś symboliczny rabat i w ogóle nie byli zainteresowani negocjacją.
W Nextteam dostałem ofertę z ujemną zniżką xD W sensie, że wyliczyli mi auto po "rabacie" drożej niż wynika z cennika, a na jeździe próbnej mogłem się poczuć znów jak na kursie jazdy bo babka mi kazała wszystko robić tak jak ona chce (pojedziemy tędy, proszę jechać wolniej/szybciej, ostrożnie), nawet Start/Stop mi wyłączyła na siłę bo powiedziała, że ona tego nie lubi i nie będziemy korzystać bo ją denerwuje ta opcja xDDD.
Najlepiej byłem obsłużony w Dixi no i w MMCars też bardzo fachowo zostały mi auta zaprezentowane, pomimo że w MM od 3 miesięcy nie dostałem oferty (a dzwoniłem nawet się przypomnieć ale i tak to zlali xD).

Awatar użytkownika
vervex
Wyjadacz
Posty: 181
Rejestracja: 26 lip 2017, 20:59
Posiadane auto: Astra K
Silnik: 1.4 Turbo 125KM
Rocznik auta: 2017
Miasto: Siemianowice Śląskie
Województwo: Śląskie
Has thanked: 20 times
Been thanked: 7 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: vervex » 17 wrz 2017, 09:37

Ja odbierałem auto w Nexteam na Modlińskiej, dostałem rabat z 78.000zł na 60.800zł (oferta dla pracownika PKOBP - leasing pracowniczy, wszystkie auta PKO tam odbiera.). Jak pytałem sprzedawcę o gratisy to powiedział, że cena dla banku jest tak skalkulowana, że nie mam mowy o żadnych gratisach, a zwykły Kowalski za takie auto musi zapłacić około 68.000zł. Co do obsługi to nie mam zarzutu. 2 rozmowy telefoniczne, 2 maile i 40minut w salonie przy odbiorze. Potem 1 telefon posprzedażowy.

guliwer777
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: 07 sie 2017, 14:57
Posiadane auto: Opel Astra V Sports Tourer Elite
Silnik: 1.6 200 KM AT
Rocznik auta: 2017
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: guliwer777 » 17 wrz 2017, 11:34

Ja zamawiałem MM Cars Warszawa. Jestem ogólnie zadowolony. Na pierwszej jeździe próbnej nie było Astry z AT ale po 2-3 dniach zorganizowali auto z AT żebym mógł się przejechać. Oferty przygotowywane był bardzo szybko w różnych wariantach finansowania. Już po zamówieniu samochodu domawiałem kilka opcji i też nie było problemu, nic się nie przesunęło w czasie. Przejściowe problemy były jednie z kontem na My Opel ale po kilku dniach również zostały rozwiązane :)

Radziu
Weteran
Posty: 710
Rejestracja: 09 paź 2017, 19:44
Posiadane auto: Opel Astra V Sports Tourer
Silnik: 1.4 Turbo 125 KM
Rocznik auta: 2017
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Has thanked: 158 times
Been thanked: 19 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: Radziu » 08 lis 2017, 05:11

Pozwolę sobie odgrzebać temat, bo może komuś się przyda. Zwiedziłem chyba wszystkie salony opla w Warszawie, poniżej moje uwagi według kolejności odwiedzania. Dla porównania w każdym salonie pytałem o cenę dla konkretnej konfiguracji.

1. Nexteam - sprzedawca mało pomocny w wyborze, do tego niecierpliwy, po mojej trzeciej wizycie powiedział, że tydzień już wybieram a decyzji nie ma. Po tym tekście podziękowałem. Cena 1 tys większa od najniższej.
2. Autożoliborz na Żoliborzu. - w salonie był akurat tylko jeden handlowiec, który miał zlecone zrobienie przetargu, więc nie mógł mnie obsłużyć. Poprosiłem o wycenę konfiguracji i kontakt później. Po kilku dniach dostałem maila z ceną 500zł większa od najniższej
3. AutoWola - sprzedawca krytykuje decyzję klienta, nie dowierza że inny Dealer zaproponował niższą cenę. Do tego w salonie była wycieczka z przedszkola, hałas że ciężko się dogadać, nie wiem jaki to ma sens, dzieci nie były kompletnie zainteresowane. Cena 1,5 tys większa od najniższej.
4. MMcars. Tu od początku było wszystko ok. Cena najniższa z Warszawskich, obsługa miła i profesjonalna, ostatecznie zdecydowałem się na lepiej wyposażoną wersję którą akurat mieli na placu, w cenie niższej niż w innych salonach wersja uboższa.

Na koniec dodam, że później kontatkowałem się z forumowym dealerem, który ten sam samochód mógł mi sprzedać jeszcze ok 1 tys taniej, ale było już za późno.
Obrazek

Templaris
Klubowicz
Posty: 468
Rejestracja: 14 lip 2016, 21:42
Posiadane auto: Astra K ST
Silnik: 1.4 Turbo S/S 150KM AT
Rocznik auta: 2017
Miasto: Wpisz miasto
Województwo: Wpisz województwo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 15 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: Templaris » 08 lis 2017, 08:40

Ja kupiłem w Opel Salomea - też w Warszawie, tak jak w kilku innych wątkach pisałem mają całkowicie inne podejście do serwisu. Nie ma czegoś takiego że jeśli nie występuje usterka u nich to oni jej nie widzą. Potrafią coś wymienić profilaktycznie, jesli u nich nie występuje to coś co prawdopodobnie robi problem. Dzięki temu usunęli mi problem syczącej klimy oraz trzeszczących hamulców. Poza tym wymieniono mi darmowy olej, też profilaktycznie. Z naprawami się nie spóźniają no i wiadomo czasami są zgrzyty ale ja jestem zadowolony. U innych nie bywałem więc opinii porównawczej sam jako takiej nie mam.

Awatar użytkownika
Krzysiec
Moderator
Posty: 7085
Rejestracja: 11 paź 2016, 20:37
Posiadane auto: Astra V HB Elite (Czarny - Mineral)
Silnik: 1.4 XFT 110/150KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Rzeszów
Województwo: podkarpackie
Has thanked: 630 times
Been thanked: 401 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: Krzysiec » 08 lis 2017, 08:51

Mógłbyś napisać co zrobili z syczaca klima? Co wymienili itp ?

Templaris
Klubowicz
Posty: 468
Rejestracja: 14 lip 2016, 21:42
Posiadane auto: Astra K ST
Silnik: 1.4 Turbo S/S 150KM AT
Rocznik auta: 2017
Miasto: Wpisz miasto
Województwo: Wpisz województwo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 15 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: Templaris » 08 lis 2017, 11:32

Nie wiem ile w tym prawdy wiadomo, to serwis i powie co chce. Kierownik powiedział mi, że rozebrano i przeczyszczono cały układ i ot syczenie praktycznie ustało. Powiedział że jeśli wróci to wymienią mi jakiś tam elektryczny wiatrak chyba? Nie pamiętam. Podobnie pojechałem z zgrzytającym pedałem hamulca. Nasmarowali i wymienili jakąś część i tematu nie ma.

Awatar użytkownika
liyaah
Wyjadacz
Posty: 200
Rejestracja: 16 paź 2017, 21:21
Posiadane auto: Astra V 2018A
Silnik: 1.4 125 KM
Rocznik auta: 2017
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Has thanked: 25 times
Been thanked: 5 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: liyaah » 08 lis 2017, 15:20

Ja dopiero co zakończyłam swoje wojaże po warszawskich salonach w celu poszukiwania auta i mogę Ci przedstawić swój punkt widzenia:

1. Najpierw trafiłam do Auto Wola - osobiście nie polecam w ŻADNYM wypadku. Cena najwyższa z proponowanych, brak elastyczności jeżeli chodzi o rabaty, zniżki oraz jakiekolwiek negocjacje. Krytyka, krytyka i jeszcze raz krytyka z ust sprzedawców.... Zależało mi na załatwieniu formalności związanych z finansowaniem na firmę mojej Mamy i podczas naszego wspólnego spotkania z kierownikiem salonu (bo sprzedawców uznałam za niekompetentnych) jedyne pytanie jakie padało do mojej Mamy to co chwilę "czy już podpisujemy". Kawa w plastikowym kubku przepraszam - ale mnie rozłożyła na łopatki. Domyślacie się, że wyszłyśmy bez słowa wyjaśnienia ;)

2. Autożoliborz na Żoliborzu. - na obsługę nie mogę narzekać w żadnym wypadku. Trafiłam na bardzo miego i kompetentnego sprzedawcę, który przygotował dla mnie ofertę, wyjaśnił wszystkie wątpliwości które powstały podczas wizyty w Auto Wola. Cena kilkaset złotych była niższa od najwyższej, sprzedawca elastyczny na negocjacje, terminowy i zaangażowany ale suma sumarum na jeździe testowej się skończyło bo w między czasie zaczęłam negocjacje z naszym forumowym dealerem ;)

4. MM Cars i nasz forumowy dealer - kontakt od samego początku bardzo dobry, jasno zostało mi wszystko wytłumaczone :) Obsługa miła, profesjonalna i do tej pory w razie jakichkolwiek wątpliwości mogę bez stresu zadzwonić i się wszystkiego dopytać :)
Cena bardzo atrakcyjna i bezkonkurencyjnie dobrana do moich możliwości. Nasz forumowy dealer jako pierwszy wyszedł z inicjatywą aby zapytać się o kartę selgross która uprawnia do zniżki na auto. Poprzedni sprzedawcy nie szukali dla mnie najlepszego rozwiązania tak jak Pan Paweł. Auto będę odbierała w Warszawie w MM Cars na Jerozolimskich. W końcu końców auto zamówiłam w MM Cars :)
Obrazek

Radziu
Weteran
Posty: 710
Rejestracja: 09 paź 2017, 19:44
Posiadane auto: Opel Astra V Sports Tourer
Silnik: 1.4 Turbo 125 KM
Rocznik auta: 2017
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Has thanked: 158 times
Been thanked: 19 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: Radziu » 08 lis 2017, 18:58

Templaris pisze:Ja kupiłem w Opel Salomea - też w Warszawie


W tym salonie również byłem. Niestety okazało się że już nie prowadzą sprzedaży nowych samochodów.
Obrazek

Templaris
Klubowicz
Posty: 468
Rejestracja: 14 lip 2016, 21:42
Posiadane auto: Astra K ST
Silnik: 1.4 Turbo S/S 150KM AT
Rocznik auta: 2017
Miasto: Wpisz miasto
Województwo: Wpisz województwo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 15 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: Templaris » 08 lis 2017, 20:10

huh a co to znaczy że się zwiną?

Awatar użytkownika
pgrad
VIP
Posty: 2346
Rejestracja: 30 maja 2016, 23:17
Posiadane auto: Astra K ST
Silnik: B14XFT (1.4T s/s 150KM) 6T35
Rocznik auta: 2016
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Has thanked: 64 times
Been thanked: 139 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: pgrad » 08 lis 2017, 22:17

Może tak być jak i może być że ostanie się tylko serwis.
Jeśli popatrzysz na mapę to niezłe zagłębie Opla masz tam w rejonie - Auto Wola, MM Cars, Dixi i ASO Salomea i Miniewski
Ogólnie i tak lewa strona Warszawy jest lepiej obsługiwania niż prawa.
Obrazek

pawelb
Wyjadacz
Posty: 151
Rejestracja: 15 lip 2016, 19:13
Posiadane auto: Opel Astra V Sports Tourer
Silnik: 1.0
Rocznik auta: 2016
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: RE: Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: pawelb » 08 lis 2017, 23:05

pgrad pisze:Może tak być jak i może być że ostanie się tylko serwis.
Jeśli popatrzysz na mapę to niezłe zagłębie Opla masz tam w rejonie - Auto Wola, MM Cars, Dixi i ASO Salomea i Miniewski
Ogólnie i tak lewa strona Warszawy jest lepiej obsługiwania niż prawa.
Jeśli chodzi o prawą stronę, to otworzyli niedaleko mnie opel point. Kusi mnie, żeby ze względu na bliskość zacząć robić tam przeglądy. Macie jakieś doświadczenia związane z tym punktem?

Awatar użytkownika
pgrad
VIP
Posty: 2346
Rejestracja: 30 maja 2016, 23:17
Posiadane auto: Astra K ST
Silnik: B14XFT (1.4T s/s 150KM) 6T35
Rocznik auta: 2016
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Has thanked: 64 times
Been thanked: 139 times

Re: RE: Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: pgrad » 08 lis 2017, 23:14

pawelb pisze:
pgrad pisze:Może tak być jak i może być że ostanie się tylko serwis.
Jeśli popatrzysz na mapę to niezłe zagłębie Opla masz tam w rejonie - Auto Wola, MM Cars, Dixi i ASO Salomea i Miniewski
Ogólnie i tak lewa strona Warszawy jest lepiej obsługiwania niż prawa.
Jeśli chodzi o prawą stronę, to otworzyli niedaleko mnie opel point. Kusi mnie, żeby ze względu na bliskość zacząć robić tam przeglądy. Macie jakieś doświadczenia związane z tym punktem?


Kiepska lokalizacja jak nie wiesz jak dojechać.
Z info od mojego dilera, plany sprzedażowe się im walą na potęgę a ekipa sprzedażowa zmieniona już ponoć dwukrotnie (wystartowali lipiec lub sierpień).
Co do mechaników jeśli są dobrzy to domniemam, że powinni ogarnąć temat, ale to mogą powiedzieć ci którzy tu byli - ja tylko rowerem przejazdem obok, z racji że mam rzut beretem. Jedno jest przypuszczalnie pewne - chcąc zbudować sobie bazę klientów można powalczyć na dzień dobry o stałe rabaty na części i robociznę.
Obrazek

Awatar użytkownika
kuba
Moderator
Posty: 6664
Rejestracja: 10 cze 2016, 01:03
Posiadane auto: Astra K ST Dynamic
Silnik: 1.4 Turbo 150 KM (B14XFT MT6)
Rocznik auta: 2016
Miasto: ,,,
Województwo: ,,,
Has thanked: 574 times
Been thanked: 316 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: kuba » 09 lis 2017, 09:10

pgrad pisze:Miniewski

Miniewski - to już nie jest salon. Zrezygnowali ze sprzedaży Opli, zostało tylko ASO Opel. Inwestują w serwis. Od siebie bardzo polecam.
Przepięknie jest... i tylko tlenu mniej...

Awatar użytkownika
pgrad
VIP
Posty: 2346
Rejestracja: 30 maja 2016, 23:17
Posiadane auto: Astra K ST
Silnik: B14XFT (1.4T s/s 150KM) 6T35
Rocznik auta: 2016
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Has thanked: 64 times
Been thanked: 139 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: pgrad » 09 lis 2017, 09:22

kuba pisze:
pgrad pisze:Miniewski

Miniewski - to już nie jest salon. Zrezygnowali ze sprzedaży Opli, zostało tylko ASO Opel. Inwestują w serwis. Od siebie bardzo polecam.


plus za czujność
fakt dla mnie to co pisałem było logiczne salony potem ASO, choć dla czytających źle użyty łącznik zdania dla ASO
Obrazek

Slavek
VIP
Posty: 2105
Rejestracja: 27 sie 2017, 13:02
Posiadane auto: Opel Astra
Silnik: 1.1
Rocznik auta: 0
Miasto: Centrum sedna
Województwo: odpowiednie
Has thanked: 11 times
Been thanked: 86 times

Re: Polecany Salon - Warszawa +- 150 KM

Postautor: Slavek » 09 lis 2017, 09:45

Polecam dixi w Raszynie. Bo tam sam kupiłem ☺Dwa razy.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości