Android Auto

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o Car Audio, Elektronice wszelkiej maści i CB w Astrze 5
red
Wyjadacz
Posty: 102
Rejestracja: 04 wrz 2016, 18:04
Posiadane auto: Astra HB
Silnik: benzynka 1.6T
Rocznik auta: 2016
Miasto: Podstolyca
Województwo: mazowieckie
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Android Auto

Postautor: red » 05 sty 2017, 20:08

Shivver pisze:Sposób na to, aby zawsze poprawnie działało Android Auto to zainstalowanie nakładki Cyanogenmod na swoim telefonie.


Potwierdzam, zainstalowałem Cyanogenmoda i AA działa rewelacyjnie. Dużo szybciej i płynniej niż na brandowanym sofcie Huaweia. Mój następny telefon to będzie na sto procent Nexus. Czysty android jest rewelacyjny.
Jak macie problemy z AA to nawet się nie zastanawiajcie.
Wielkie dzięki Shivver

Awatar użytkownika
Shivver
Klubowicz
Posty: 490
Rejestracja: 16 paź 2016, 19:33
Posiadane auto: Astra K HB Dynamic
Silnik: 1.4 150KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Walencja
Województwo: Hiszpania
Has thanked: 24 times
Been thanked: 19 times

Re: Android Auto

Postautor: Shivver » 05 sty 2017, 20:18

red pisze:
Shivver pisze:Sposób na to, aby zawsze poprawnie działało Android Auto to zainstalowanie nakładki Cyanogenmod na swoim telefonie.


Potwierdzam, zainstalowałem Cyanogenmoda i AA działa rewelacyjnie. Dużo szybciej i płynniej niż na brandowanym sofcie Huaweia. Mój następny telefon to będzie na sto procent Nexus. Czysty android jest rewelacyjny.
Jak macie problemy z AA to nawet się nie zastanawiajcie.
Wielkie dzięki Shivver

Nie ma za co. Niekoniecznie nexusy są najlepszym wyborem, ja osobiście mam Xiaomi Mi5 i wgrany na niego CM, aktualnie nazywa sie to juz Lineage OS. Warto przed zakupem sprawdzić jakie telefony sa wspierane przez CM/Linage i wtedy wybrać. Mi nawet na 5 letnim Samsungu S2 z wgranym CM ladnie działa AA.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Awatar użytkownika
Budus
VIP
Posty: 4573
Rejestracja: 05 cze 2016, 13:30
Posiadane auto: Insignia
Silnik: 2.0 174KM
Rocznik auta: 404
Miasto: Katowice
Województwo: śląskie
Has thanked: 42 times
Been thanked: 160 times

Re: Android Auto

Postautor: Budus » 06 sty 2017, 09:21

OnePlus 3t 7.0 - non stop zrywa połączenie z autem:/

wysłano z 1+3T
Obrazek

Awatar użytkownika
majek
Nowicjusz
Posty: 78
Rejestracja: 10 sie 2016, 21:49
Posiadane auto: Opel Astra V HB
Silnik: 1.4 Turbo S/S 150KM - AUT
Rocznik auta: 2016
Miasto: Warszawa/Schaan
Województwo: PL/LI

Re: Android Auto

Postautor: majek » 06 sty 2017, 12:18

To samo co przedmówca. OP3T - bez przerwy zrywa.

PS. Znaleźliśmy się na forum android :D
/maju

Awatar użytkownika
Budus
VIP
Posty: 4573
Rejestracja: 05 cze 2016, 13:30
Posiadane auto: Insignia
Silnik: 2.0 174KM
Rocznik auta: 404
Miasto: Katowice
Województwo: śląskie
Has thanked: 42 times
Been thanked: 160 times

Re: Android Auto

Postautor: Budus » 06 sty 2017, 12:40

teraz przynajmniej wiem, że to nie wina oprogramowania w aucie (działał P8 Lite, działał HTC M8 Dual i Z5 Dual) a OPT3 na 7.0 działa, ale non stop zrywa połączenie :/
ja tam czekam na poprawkę ze strony OnePlus
Obrazek

Awatar użytkownika
majek
Nowicjusz
Posty: 78
Rejestracja: 10 sie 2016, 21:49
Posiadane auto: Opel Astra V HB
Silnik: 1.4 Turbo S/S 150KM - AUT
Rocznik auta: 2016
Miasto: Warszawa/Schaan
Województwo: PL/LI

Re: Android Auto

Postautor: majek » 06 sty 2017, 12:53

U mnie na LG G4 też nie było kompletnie żadnych problemów. Ewentualnie jeśli nie naprawią tego problemu w OOS to można się przerzucić na LineageOS.

muzzy
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 05 sty 2017, 11:48
Posiadane auto: Astra V ST
Silnik: 1,4 Turbo 125KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Wpisz miasto
Województwo: Wpisz województwo
Been thanked: 1 time

Re: Android Auto

Postautor: muzzy » 06 sty 2017, 14:46

Klor pisze:To najpewniej zależy od czujnika świateł w aucie.

To nie jest dla mnie akurat żaden problem. Problem tkwi w tym jak wyeksportować wszystkie kontakty do aplikacji AA?

muzzy
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 05 sty 2017, 11:48
Posiadane auto: Astra V ST
Silnik: 1,4 Turbo 125KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Wpisz miasto
Województwo: Wpisz województwo
Been thanked: 1 time

Re: Android Auto

Postautor: muzzy » 08 sty 2017, 16:32

To może z innej strony. W zakładce Apps for Android Auto jest lista "kompatybilnych" aplikacji z AA. Wgrałem jedną z nich (konkretnie Kontakty+) ale jakoś AA go nie widzi. Jest jakiś sposób na "sparowanie" kompatybilnych aplikacji? W menu AA niewiele jest.

maniac
Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: 01 sty 2017, 22:18
Posiadane auto: Opel Astra V Sports Tourer
Silnik: 1.4 Turbo 125
Rocznik auta: 2016
Miasto: Kraków
Województwo: małopolskie
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times

Re: Android Auto

Postautor: maniac » 08 sty 2017, 22:43

Szybkie pytanko, problem z black screen występuje w oplu tylko na systemach audio-nawigacyjnych R4 czy na innych także ?

Awatar użytkownika
Shivver
Klubowicz
Posty: 490
Rejestracja: 16 paź 2016, 19:33
Posiadane auto: Astra K HB Dynamic
Silnik: 1.4 150KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Walencja
Województwo: Hiszpania
Has thanked: 24 times
Been thanked: 19 times

Re: Android Auto

Postautor: Shivver » 09 sty 2017, 00:39

Z tego co można zaobserwować po komentarzach to jest problem tylko w R4 i jest to wina oprogramowania, na które póki co chyba nie ma rozwiązania.

maniac
Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: 01 sty 2017, 22:18
Posiadane auto: Opel Astra V Sports Tourer
Silnik: 1.4 Turbo 125
Rocznik auta: 2016
Miasto: Kraków
Województwo: małopolskie
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times

Re: Android Auto

Postautor: maniac » 09 sty 2017, 07:52

Tutaj właśnie już sam nie wiem :/.

Z androidem sprawa jest złożona. Google dostarcza (w zasadzie to udostępnia :-) )tzw AOSP (Android Open Source Project) który jest generyczną (bazową) wersją androida (tzw Stock Android), potem producenci urządzeń (telefonów) dodają/modyfikują/odejmują to co daje Google i wypuszczają swoją OEM wersję androida wpasowaną w dany telefon.
Google niby zapewnia pewien zestaw testów i wymagań jaki taki zmodyfikowany android musi spełniać ale to wcale nie oznacza że będzie on kompatybilny z każdą aplikacją.
Z tego przydługawego wstępu wniosek jest taki że możliwe że to co dzieje się na R4 to nie tylko problem po stronie opla.
Z tego co czytałem to na niektórych modelach telefonów problem nie występuje, podobnie przy zmianie softu na custom ROMa np CyanogenMod (który zresztą już umarł).

Będę dzisiaj w ASO, popytam o nową wersję softu do R4.0, zgłoszę też ticket do opla (choć problem nie jest nowy więc pewnie nie będę pierwszy), spróbuję też poszukać jakiegoś softu na telefon który umożliwiałby podglądnięcie jak telefon gada z R4.0 (zapewne stream obrazu + jakieś sygnały kontrolne).
Poszukam też info w innych źródłach... .

BTW.. zauważyłem że w czasie kiedy dostaję black screen to telefon pyta o sposób połączenia USB (tylko ładowanie, multimedia itd). W przypadku kiedy AA poprawnie połączy się z R4.0 nie ma tego (chyba że jest przysłonięty przez ekran AA).

Dajcie znać jakby ktoś coś odkrył nowego w tym temacie.

Pzdr.

Awatar użytkownika
Segor
VIP
Posty: 7870
Rejestracja: 22 cze 2016, 23:12
Posiadane auto: Astra 5 ST Elite
Silnik: 1.4 Turbo 150 KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Sosnowiec
Województwo: Śląskie
Has thanked: 449 times
Been thanked: 463 times

Re: Android Auto

Postautor: Segor » 09 sty 2017, 12:16

muzzy pisze:Problem tkwi w tym jak wyeksportować wszystkie kontakty do aplikacji AA?

A na tej Xperii to nie ma jakiegoś dodatkowego systemu uprawnień? Masz na pewno dodane uprawnienia dla AA do czytania książki adresowej? Wejdź w uprawnienia i zezwól na wszelki wypadek na wszystko czego potrzebuje AA. Kiedyś tak miałem, że aplikacja nie łapała lokalizacji, bo nie miała zezwolenia na czytanie SMSów...
maniac pisze:spróbuję też poszukać jakiegoś softu na telefon który umożliwiałby podglądnięcie jak telefon gada z R4.0 (zapewne stream obrazu + jakieś sygnały kontrolne).

Android Studio ma symulator jednostki bazowej dla AA (testowałem, działa). Można podpiąć telefon i liczyć na to, że też wystąpi ten black screen (co niestety jest mało prawdopodobne).
Są też dostępne symulatory telefonów. Możliwe, że da się tak skonfigurować, aby jeden z portów komputera symulował gniazdko telefonu, co pozwoliłoby się wpiąć do Opla i to debugować.
Obrazek

muzzy
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 05 sty 2017, 11:48
Posiadane auto: Astra V ST
Silnik: 1,4 Turbo 125KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Wpisz miasto
Województwo: Wpisz województwo
Been thanked: 1 time

Re: Android Auto

Postautor: muzzy » 09 sty 2017, 19:59

Segor pisze:
muzzy pisze:Problem tkwi w tym jak wyeksportować wszystkie kontakty do aplikacji AA?

A na tej Xperii to nie ma jakiegoś dodatkowego systemu uprawnień? Masz na pewno dodane uprawnienia dla AA do czytania książki adresowej? Wejdź w uprawnienia i zezwól na wszelki wypadek na wszystko czego potrzebuje AA. Kiedyś tak miałem, że aplikacja nie łapała lokalizacji, bo nie miała zezwolenia na czytanie SMSów...

Dzięki Segor. Był to jakiś pomysł. Niestety AA ma uprawnienia praktycznie do wszystkiego. Może mi nawet bez pytania w nocy trwałą zrobić. :lol:

Awatar użytkownika
Adp89
Klubowicz
Posty: 513
Rejestracja: 28 wrz 2016, 20:35
Posiadane auto: Astra V Sports Tourer
Silnik: 1.4 Turbo 125KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Łódź
Województwo: Łódzkie
Has thanked: 41 times
Been thanked: 34 times

Re: Android Auto

Postautor: Adp89 » 09 sty 2017, 20:05

Note 4 + R4. Przebieg 5600 nigdy nie miałem czarnego ekranu. Wystarczy podpiąć kabel i śmiga.

Awatar użytkownika
marwisn
VIP
Posty: 3056
Rejestracja: 18 lis 2016, 19:38
Posiadane auto: Seat Leon 5F
Silnik: 1.4 Turbo S/S 125 KM
Rocznik auta: 2017
Miasto: Poznań
Województwo: wielkopolska
Has thanked: 45 times
Been thanked: 247 times

Re: Android Auto

Postautor: marwisn » 09 sty 2017, 20:53

Na moim Note 4 prawie nigdy nie działało. Ciagle restart i black screen :lol:
Obrazek

Astra K - 8,52 l/100 km.

Awatar użytkownika
Adp89
Klubowicz
Posty: 513
Rejestracja: 28 wrz 2016, 20:35
Posiadane auto: Astra V Sports Tourer
Silnik: 1.4 Turbo 125KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Łódź
Województwo: Łódzkie
Has thanked: 41 times
Been thanked: 34 times

Re: Android Auto

Postautor: Adp89 » 09 sty 2017, 21:19

Najlepsze jest, że miałem wymieniane radio i po wymianie również działa. Ze "starym" radiem mialem poprzednia wersje AA, a do nowego wgrałem zaktualizowana. Zastanawia mnie czy gdybym podłączył Twój telefon do mojego auta to również by działało, ewentualne mój do Twojego auta.

maniac
Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: 01 sty 2017, 22:18
Posiadane auto: Opel Astra V Sports Tourer
Silnik: 1.4 Turbo 125
Rocznik auta: 2016
Miasto: Kraków
Województwo: małopolskie
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times

Re: Android Auto

Postautor: maniac » 09 sty 2017, 21:58

Panowie a możecie podać tutaj wersje softu dla R4.0 którą macie u siebie (Ci którzy NIE mają black screena) ?!

Wersje softu pobiera się z menu ustawień, chyba trzecia strona, Aktualizacja oprogramowania, wchodzimy tam, podłączamy usb i z podmenu wybieramy zapisz wersje oprogramowania. Na USBku tworzony jest malutki pliczek xml, Wytnijcie z niego tylko VIN co by się nie upubliczniać i wersje softu dla wszystkich modułów wklejcie tutaj albo do mnie na prv.
Może jest jakaś magiczna wersja z którą wszystko działa ?!

Inna sprawa że dzisiaj byłem w ASO,inne sprawy, ale przy okazji zapytałem się o aktualizacje do R4.0, odpowiedz była taka że jak auto z listopada to na bank nic nowego nie mają i muszę się "przyzwyczaić" :/

Pytanie jeszcze jedno do osób które nigdy nie doświadczyły black screena, macie włączone w swoich telefonach blokady ekranu (wzór, pin) ?

muzzy
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 05 sty 2017, 11:48
Posiadane auto: Astra V ST
Silnik: 1,4 Turbo 125KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Wpisz miasto
Województwo: Wpisz województwo
Been thanked: 1 time

Re: Android Auto

Postautor: muzzy » 09 sty 2017, 23:36

maniac pisze:Pytanie jeszcze jedno do osób które nigdy nie doświadczyły black screena, macie włączone w swoich telefonach blokady ekranu (wzór, pin) ?

U mnie tylko normalna blokada ekranu na zasadzie przesunięcia palcem. Bez wzorów, pin-u, ani linii papilarnych.

Klor
Wyjadacz
Posty: 278
Rejestracja: 21 lis 2016, 19:26
Posiadane auto: AK ST
Silnik: 1.6
Rocznik auta: 2016
Miasto: DC
Województwo: mazowieckie
Been thanked: 17 times

Re: Android Auto

Postautor: Klor » 10 sty 2017, 08:10

Note4 910c i Navi900. Blokada wzorem ale BT w aucie jest jako zaufane urządzenie wiec w momencie podłączenia brak blokady ekranu. Wcześniej w salonie nie mogłem połączyć telefonu do auta (seat skoda astra) ale miałem niestandardowy launcher. Teraz działa bez większych problemów. 2 albo 3 razy zdarzyło się ze BT nie złapał i wtedy AA tez nie działa. Wystarczyło wyjść i wejść do auta ;)))

maniac
Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: 01 sty 2017, 22:18
Posiadane auto: Opel Astra V Sports Tourer
Silnik: 1.4 Turbo 125
Rocznik auta: 2016
Miasto: Kraków
Województwo: małopolskie
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times

Re: Android Auto

Postautor: maniac » 10 sty 2017, 20:45

Dzisiaj w ASO dowiedziałem się że podobno Opel wyłączył AA dla R4.0 w nowo sprzedawanych Astrach.
Podobno bardzo dużo osób przychodzi z problemem black screen i chyba potrzebują czasu żeby to ogarnąć.
Trzeba czekać aż ktoś z nową Astrą i R4.0 pochwali się że mu AA działa (znaczy że znowu włączą) i wtedy domagać się updatu softu.

userzz
Wyjadacz
Posty: 226
Rejestracja: 20 lis 2016, 10:45
Posiadane auto: Astra K
Silnik: 1.4 Turbo 125 KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Lublin
Województwo: Lubelskie
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times

Re: Android Auto

Postautor: userzz » 17 sty 2017, 13:31

Od kilku dni testuje AA na S7 z Androidem 7.0. Poki co brak czarnego ekranu. I moze to subiektywne odczucie ale AA dziala szybciej.

Awatar użytkownika
luxasek
Wyjadacz
Posty: 306
Rejestracja: 29 wrz 2016, 12:30
Posiadane auto: Opel Astra V Sports Tourer
Silnik: 1.4T XFL 125 bez S/S
Rocznik auta: 2016
Miasto: Świętochłowice
Województwo: Śląskie
Has thanked: 53 times
Been thanked: 10 times

Re: Android Auto

Postautor: luxasek » 17 sty 2017, 17:36

maniac pisze:Pytanie jeszcze jedno do osób które nigdy nie doświadczyły black screena, macie włączone w swoich telefonach blokady ekranu (wzór, pin) ?


Ja też mam tylko standardową blokadę przesunięcie palcem. Na LG G3 zapiwrdziel aż milo 0 problenow a na Huawei P8 Lite niestety na początku była czarny ekran co chwilę i brak odświeżania ekranu później po nowej aktualizacji AA już wcale nie dzialalo.

b3rs
Klubowicz
Posty: 519
Rejestracja: 06 paź 2016, 18:34
Posiadane auto: Astra K HB (RM17A)
Silnik: B16SHT MT6
Rocznik auta: 2016
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Has thanked: 9 times
Been thanked: 25 times

Re: Android Auto

Postautor: b3rs » 18 sty 2017, 00:46

userzz pisze:Od kilku dni testuje AA na S7 z Androidem 7.0. Poki co brak czarnego ekranu. I moze to subiektywne odczucie ale AA dziala szybciej.

Możesz podać źródło APK?
Civic TypeR //AK B16SHT //AHZ16XER

userzz
Wyjadacz
Posty: 226
Rejestracja: 20 lis 2016, 10:45
Posiadane auto: Astra K
Silnik: 1.4 Turbo 125 KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Lublin
Województwo: Lubelskie
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times

Re: Android Auto

Postautor: userzz » 18 sty 2017, 07:18

AA to wersja sna 2.0 z apk mirr, czylia ta ktorej uzywaja wszyscy tu. A android w wersjii beta, na sammobile jest rom.

userzz
Wyjadacz
Posty: 226
Rejestracja: 20 lis 2016, 10:45
Posiadane auto: Astra K
Silnik: 1.4 Turbo 125 KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Lublin
Województwo: Lubelskie
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times

Re: Android Auto

Postautor: userzz » 20 sty 2017, 21:04

Dochodzę do winsoku, że problem black screen leży zarówno po stronie R4 jak i androida. Tel S7, Android 5.0 nigdy nie miałem czarnego ekranu ale aktualizacja softu zbiegła się w czasie z kupnem samochodu więc tylko kilka razy korzystałem z AA. Android 6.0, 6.0.1 czarny ekran średnio raz na 3 podłączenia telefonu. Po wgraniu Androida 7.0, oficjalnego ROMu dla UK, później tego dla CZ, AA działa płynnie, nigdy nie miałem czarnego ekranu (kilkanaście podłączeń) ale nawigacja nie działa. Tzn na ekranie radia wyświetla się mapa ale obraz jest cały czas zamrożony. Po prawej stronie znaczki + i - do skalowania mapy - tego wcześniej nie było. Jak dla mnie w tym momencie AA bezużyteczny. Po wgraniu Androida 7.0 w wersji beta nagle wszystko działa super. AA wyświetla się bezpośrednio po podłączeniu kabla (czasami trwało jakieś 2-3 sekundy). Na około 20 podłączeń telefonu brak czarnego ekranu. Na ekranie map brak + - do skalowania map. Miejmy nadzieję, że kiedyś doczekamy AA jako produktu dopracowanego bo sama idea jest świetna.

Awatar użytkownika
Krzysiec
Moderator
Posty: 7085
Rejestracja: 11 paź 2016, 20:37
Posiadane auto: Astra V HB Elite (Czarny - Mineral)
Silnik: 1.4 XFT 110/150KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Rzeszów
Województwo: podkarpackie
Has thanked: 630 times
Been thanked: 401 times

Re: Android Auto

Postautor: Krzysiec » 20 sty 2017, 21:32

Ja Wam powiem, ze w moim przypadku Navi900 i prototypowy telefon pewnej marki (ktory obecnie jest juz na rynku, a mnie ostal sie egzemplarz testowy z mocno testowym softem) smiga bez problemu. Warunkiem tego bylo uzycie oryginalnego kabla z innego modelu tegoz producenta ktory akurat mialem w domu. Na zamiennikach byly problemy.

userzz
Wyjadacz
Posty: 226
Rejestracja: 20 lis 2016, 10:45
Posiadane auto: Astra K
Silnik: 1.4 Turbo 125 KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Lublin
Województwo: Lubelskie
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times

Re: Android Auto

Postautor: userzz » 20 sty 2017, 21:35

U mnie na kablu za 6.49 z Auchan wszystko jest ok. Chyba kupilem tanio i w dobrej jakosci

Awatar użytkownika
Segor
VIP
Posty: 7870
Rejestracja: 22 cze 2016, 23:12
Posiadane auto: Astra 5 ST Elite
Silnik: 1.4 Turbo 150 KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Sosnowiec
Województwo: Śląskie
Has thanked: 449 times
Been thanked: 463 times

Re: Android Auto

Postautor: Segor » 20 sty 2017, 21:58

userzz pisze:Chyba kupilem tanio i w dobrej jakosci
Ja już nie pamiętam tych czasów, kiedy cena była wyznacznikiem jakości. Dzisiaj najgorsze produkty jakie przydarza mi się kupować są najczęściej jednymi z droższych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marco
Wyjadacz
Posty: 203
Rejestracja: 27 wrz 2016, 21:24
Posiadane auto: Opel Astra V Hatchback
Silnik: 1.6 CDTI S/S 136 KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: --
Województwo: Śląskie
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Re: Android Auto

Postautor: Marco » 20 sty 2017, 23:31

@userzz
Jaką masz wersję AA? Też mnie właśnie czeka aktualizacja 7.0 na S7 Edge i nie wiem jaką wersję aplikacji zainstalować. ;)
Zmieniłem post. Stosuj krótkie cytaty /daro

userzz
Wyjadacz
Posty: 226
Rejestracja: 20 lis 2016, 10:45
Posiadane auto: Astra K
Silnik: 1.4 Turbo 125 KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Lublin
Województwo: Lubelskie
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times

Re: Android Auto

Postautor: userzz » 21 sty 2017, 08:45

Marco pisze:@userzz
Jaką masz wersję AA? Też mnie właśnie czeka aktualizacja 7.0 na S7 Edge i nie wiem jaką wersję aplikacji zainstalować. ;)


Po zainstalowaniu oficjalnego romu androida 7.0 dla uk i cz (czyli panstw gdzie AA jest dostepny) z sammobile nie dzialaja mapy. W wersji beta z 4 listopada z koncowka ZPKjest ok


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości