Elektronika - błędy komunikatów.

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o Car Audio, Elektronice wszelkiej maści i CB w Astrze 5
Awatar użytkownika
remiem
Klubowicz
Posty: 634
Rejestracja: 24 paź 2016, 21:08
Posiadane auto: Opel Astra V RM 2k17
Silnik: 1.4 Turbo 125
Rocznik auta: 2016
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolskie
Has thanked: 18 times
Been thanked: 47 times

Re: Elektronika - błędy komunikatów.

Postautor: remiem » 26 gru 2016, 19:01

LordDarq pisze:Kurde, no i wykrakałem... U mnie po wizycie na myjni praktycznie non stop mam "system monitorowania martwej strefy niedostępny"... Już od trzech dni, fakt że zrobiłem w sumie z 15km po mieście, no ale bez jaj :/

Sprawdź czujniki na tylnym zderzaku czy coś Ci się nie przykleiło...
Remi

Awatar użytkownika
LordDarq
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: 09 wrz 2016, 09:01
Posiadane auto: Astra K HB
Silnik: 1.4 Turbo 125KM S/S
Rocznik auta: 2016
Miasto: Kraków
Województwo: małopolskie
Has thanked: 7 times
Been thanked: 15 times

Re: Elektronika - błędy komunikatów.

Postautor: LordDarq » 26 gru 2016, 19:19

Nic z tego - patrzyłem, przecierałem nawet chusteczką każdy z nich, nawet te z przodu. Bez zmian. Wygląda na jakieś rzeczywiście mocne problemy z nimi w połączeniu z wilgocią / wodą.

Stolarz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 04 lut 2017, 18:24
Posiadane auto: Opel astra k elite
Silnik: 1,4 turbo 125 KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Chełmno
Województwo: Kujawsko - pomorskie
Has thanked: 29 times
Been thanked: 7 times

Re: Elektronika - błędy komunikatów.

Postautor: Stolarz » 21 wrz 2017, 07:32

W ASO powiedza Wam "ten typ tak ma. Zwyczajna sprawa przy roznicy temperatur następuje kondensacja". Bylem z tym samym problemem. Zrobili zdjęcia i wysłali do dzialu technicznego Opla i taka dostalem odpowiedź po dwoch miesiacach. Problem jest im znany bo mają wiecej takich zgłoszeń. Ja zglosilem to w styczniu 2017r. Odwolalem sie od decyzji do importera, bo przeciez auto jest na gwarancji. Ta sama odpowiedź. Nie mam czasu na wojenke z Oplem ale mam nadzieję na jakąś akcję naprawcza.
Z drugiej strony. Boją się ruszać kamery. Przecież (tak mi się wydaje) skalibrowac później wszystkie systemy to nie jest taka prosta sprawa. I mówię tu o dokladnym skalibrowaniu. Pozdrawiam wszystkich. I wytrwania bo zbliża się czas parowania kamery.
Waldek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości