Czy to wina ASO?

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o układzie jezdnym i kierowniczym w Astrze 5
Templaris
Klubowicz
Posty: 468
Rejestracja: 14 lip 2016, 21:42
Posiadane auto: Astra K ST
Silnik: 1.4 Turbo S/S 150KM AT
Rocznik auta: 2017
Miasto: Wpisz miasto
Województwo: Wpisz województwo
Has thanked: 13 times
Been thanked: 15 times

Czy to wina ASO?

Postautor: Templaris » 21 paź 2023, 19:37

Część jak co roku w tym samym ASO zmieniałem całe koła. Hoteluje u nich. Przed zmianą wszystko było ok. Po zmianie gość z ASO podszedł do mnie i mówi że muszę wymienić szpilkę i nakrętkę w piaście przedniej. Jestem laikiem nie ogarniam mechaniki. Powiedział że 300 zł wymiana i się umówiłem. Jedna śruba mi teraz lata i słyszę to przy niskich prędkościach. Poza tym czasem jest lekkie buczenie. Jak się jednak zastanowiłem, to przecież to musi być ich wina i pewnie gościu zjebał mi gwint bo źle nakrętkę wkręcił i teraz muszą szpilkę całą wymienić. Jak mówię nie znam się, ale skoro wszystko było dobrze i po zmianie lata jedna śruba to czy jest opcja że to nie wina ASO? Mam zamiar w pn do nich zadzwonić i zrobić Avanti.

rah
VIP
Posty: 2597
Rejestracja: 04 lip 2017, 20:34
Posiadane auto: KIA Xceed 1.6 XL była Astra ST 1.6 200KM
Silnik: 1.6 T-GDi 204 KM 7DCT
Rocznik auta: 2020
Miasto: Bydgoszcz
Województwo: kujawsko-pomorskie
Has thanked: 4 times
Been thanked: 149 times

Re: Czy to wina ASO?

Postautor: rah » 22 paź 2023, 11:45

Jeśli wymieniali tobie koła i wszystkie inne prace , gdzie musieli je ściągać robiłeś tylko w Aso to faktycznie zjebany gwint to ich robota. Powinni to zrobić w ramach reklamacji.
A i nie rób awantury. Poproś kierownika, żeby ominąć hierarchię i spokojnie wytłumacz, że tylko aso odkręcało koła więc musieli zerwać gwint i dlatego zgłaszasz reklamację i oczekujesz naprawy gwarancyjnej.

Awatar użytkownika
PaGo
VIP
Posty: 5166
Rejestracja: 10 cze 2019, 14:28
Posiadane auto: Opel Astra V HB
Silnik: 1.4 xft
Rocznik auta: 2017
Miasto: ŁD
Województwo: łódzkie
Has thanked: 194 times
Been thanked: 126 times

Re: Czy to wina ASO?

Postautor: PaGo » 07 gru 2023, 05:02

Trochę czasu minelo- rozwiązany problem?
Nie ręczę za siebie.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości