Mata do bagażnika ST

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o tym co znajduje się wewnątrz Astry 5
Awatar użytkownika
Krzysiec
Klubowicz
Posiadane auto: Astra V HB Elite (Czarny - Mineral)
Silnik: 1.4 XFT 110/150KM
Rocznik auta: 2016
Miasto: Rzeszów
Województwo: podkarpackie
Has thanked: 70 times
Been thanked: 34 times

Re: Mata do bagażnika ST

Postautor: Krzysiec » 19 gru 2016, 12:02

kuba pisze:
Segor pisze:Niższy rant to nie plus. Myślałem, że też ma wysoki,

Segor, nie popadajmy w skrajności to w końcu tylko mata ochronna bagażnika samochodu osobowego... ;) "betoniarki" tym wozić nie będziemy :lol:

Ale moze Segor będzie jakąś wylewkę przewoził i nie chce zeby mu sie rozlała ;) (oczywiscie zarcik zarcik Segor ;) )

Wydaje mi się, że ta w oryginalnej jest wystarczająco wysoka zeby zatrzymac np rozlaną wodę (bo butelka sie rozszczelnila albo cos)
Oczywiscie jak 100l akwarium sie wyleje to patrzac na pojemnosc bagaznika nie ma sily :) Zaden rant tego nie uchroni chyba ze na 1/3 wysokosci komory :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Segor
Klubowicz
Posiadane auto: Astra 5 Sports Tourer
Silnik: 1.4 Turbo 150 KM
Miasto: Sosnowiec
Województwo: Śląskie
Has thanked: 88 times
Been thanked: 42 times

Postautor: Segor » 19 gru 2016, 12:04

Ale jak już kupuję gumową matę, to wolę, żeby roztopiony śnieg z nart nie wylał mi się na pierwszym zakręcie :)
Krzysiec pisze:P.S. Oczywiscie uchwyty siatek muszą byc zlozone = brak siatki

No dlatego pytam tylko o uchylanie pierwszego segmentu, bo to idzie zrobić z założoną siatką, rozumiem, że z matą nadal się da.

Awatar użytkownika
Krzysiec
Klubowicz
Posiadane auto: Astra V HB Elite (Czarny - Mineral)
Silnik: 1.4 XFT 110/150KM
Miasto: Rzeszów
Województwo: podkarpackie
Has thanked: 70 times
Been thanked: 34 times

Postautor: Krzysiec » 19 gru 2016, 12:06

Segor pisze:Ale jak już kupuję gumową matę, to wolę, żeby roztopiony śnieg z nart nie wylał mi się na pierwszym zakręcie :)
No dlatego pytam tylko o uchylanie pierwszego segmentu, bo to idzie zrobić z założoną siatką, rozumiem, że z matą nadal się da.

No nie chce jednoznacznie sie okreslic poniewaz w HB nie mam pierwszego i drugiego segment... u mnie jest jeden i da sie pod warunkiem który opisalem (mam nizszy rant tyłem wiec mata sie przygina + odgiecie jej od plastikowego grilla belki progowej - bo inaczej rant zahacza o dziurki i zazebia mate nie puszczajac jej w gore...)
Obrazek

Awatar użytkownika
Segor
Klubowicz
Posiadane auto: Astra 5 Sports Tourer
Silnik: 1.4 Turbo 150 KM
Miasto: Sosnowiec
Has thanked: 88 times
Been thanked: 42 times

Postautor: Segor » 19 gru 2016, 12:28

A no ok, zapomniałem, że to HB. Dobra, tego problemu i tak nie przeskoczę. Trzeba zamawiać :)

Awatar użytkownika
luxasek
Klubowicz
Posiadane auto: Opel Astra V Sports Tourer
Silnik: 1.4 T 125km
Miasto: Ruda Śląska
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Postautor: luxasek » 19 gru 2016, 14:01

Segor pisze:
kuba pisze:Kolejny + ori maty ;)

Niższy rant to nie plus. Myślałem, że też ma wysoki, tylko jest nacięta w tych miejscach.
A jak z dostępem pod podłogę przy tych matach? Da radę unieść chociaż ten pierwszy element, aby wrzucić coś w wolną przestrzeń?

W ST bez problemu zresztą ta mata nie orginalna jest bardzo leciutka nie jest to typowja guma jest to jakieś tworzywo

Co do śniegu z nart:p ja dodatkowo od zawsze mam jeszcze pokrowiec na żony narty i moja dechę więc problemu z roztopionym śniegiem w aucie nie ma,pokrowce kosztują grosze a są bardzo przydatne .

Wróć do „Klimatyzacja i Wnętrze”